Apbedīšanas izdevumu apdrošināšana

Parūpējies par savējiem - iegādājies Apbedīšanas izdevumu apdrošināšanas polisi jau tagad!

Nekas šajā pasaulē nav mūžīgs. Ir lietas ko mēs nevaram ietekmēt. Viena no tām ir aiziešana no šīs pasaules, kas ir neizbēgams notikums ikvienam un bieži vien atnāk pavisam negaidīti. Šis laiks uz aizgājēja tuviniekiem atstāj ļoti smagu iespaidu. Tomēr Jūs varat pasargāt savus mīļos no nevajadzīga stresa,  iegādājoties apbedīšanas izdevumu apdrošināšanas polisi. Ar šīs polises palīdzību tiks atrisinātas apbedīšanas finansiālās un organizatoriskās rūpes.

Apbedīšanas izdevumu apdrošināšana
Klientam tiek noformēts apdrošināšanas līgums ar apdrošināšanas kompānijas Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāli. Apdrošināšanas kompānija, atbilstoši noslēgtajam apdrošināšanas līgumam un tajā izvēlētajam finansiālajam segumam, nodrošinās bēru izdevumu apmaksu. Ģimenei un tuviniekiem šai stresa un rūpju pilnajā laikā tas būs nopietns atspaids.
 
Apbedīšanas pakalpojuma nodrošināšana

Atbilstoši apdrošināšanas līguma noteikumiem apbedīšanas pakalpojumus nodrošina apdrošinātā norādīts vai pilnvarotās personas izvēlēts apbedīšanas pakalpojumu sniedzējs, kurš saņem apdrošināšanas atlīdzību apdrošinātā nāves gadījumā apbedīšanas veikšanai. Apbedīšanas pakalpojumu sniedzējs veiks visas organizatoriskās darbības, kas ir saistītas ar apbedīšanu, atbrīvojot no šīm rūpēm jau tā smagajā emocionālajā stāvoklī esošo ģimeni un tuviniekus. Šos pakalpojumus apmaksās apdrošināšanas kompānija, atbilstoši noslēgtajam apdrošināšanas līgumam.

 

Jūs varat noformēt Apbedīšanas izdevumu apdrošināšanas polisi ORKS birojā. Zvaniet, mēs Jums palīdzēsim!

 

 

 

© SIA Rituālie Pakalpojumi